BG EN

"Син" десант във Велико Търново

Футбол

"Син" десант във Велико Търново

24828
на 21.07.2019
Син десант във Велико Търново
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Почти пълен ще бъде стадион "Ивайло" днес за мача между Етър и Левски. Очаква се на трибуните да има около 10 000 фенове. Като половината от тях ще подкрепят "сините".

Гостуващата агитка дори ще организира за пореден път шествие из улиците на старата столица. То ще стартира в 19,00 часа от центъра на Велико Търново.
Властите предупредиха, че заради феновете на Левски ще бъдат затваряни улиците към стадион "Ивайло". Това обаче ще става поетапно, за да се избегнат задръствания, пише "Меридиан Мач".

От Етър също призоваха феновете си да подкрепят отбора, който си заслужи напълно това с равенството 2:2 с ЦСКА на стадион "Българска армия" на старта на шампионата и сега е амбициран да подхлъзне другия голям столичен гранд.

Срещу себе си "болярите" ще имат съперник, който до момента е безапелационен под ръководството на новия си треньор Петър Хубчев.

"Сините" удариха на два пъти с по 2:0 словашкия Ружомберок в първия квалификационен кръг на Лига Европа, а в шампионата победиха с 4:1 в гостуването си на Дунав в Русе.

препоръчано
свързани новини

Мачът днес е от 21:00 часа.

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
Политолог с ударен анализ пред ПИК TV: Ефектът „Радев“ удря малките партии и мобилизира електората на ГЕРБ и ДПС-Ново начало (ВИДЕО) Политолог с ударен анализ пред ПИК TV: Ефектът „Радев“ удря малките партии и мобилизира електората на ГЕРБ и ДПС-Ново начало (ВИДЕО)
ново
Днес: 5
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК