ГОРЕЩО
РЕЙТИНГЪТ ИМ ЗАМРЪЗНА: "Феновете" на Пеевски от ППДБ се връткат като участници в петроханска дружинка
СТРАШЕН КАРЪК: Асен Василев пак не успя да удари кьоравото след този ход на Делян Добрев
ЯБЪЛКАТА НА РАЗДОРА: Асен Василев тотално отсвирил Божанков за лулата на мира
ВЪРВЯТ КЪМ ЗАКРИВАНЕ: Още две от лицата на "Промяната" напускат партията?
ГОРЕЩО! Откриха СНИМКА на Васил Терзиев с Калушев и Ивей - петроханците били на представянето на кандидатурата му за кмет
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Подразделенията на сирийската армия и кюрдските милиции „Асаиш“ са договориха за локално примирие в град Камъшлъ, където от няколко дни двете страни водят ожесточени боеве, предаде Фокус.
препоръчано
Примирието е влязло в сила в петък следобед и до момента се съблюдава, за което свидетелстват местните жители. В същото време и двете страни остават по позициите си.
Камъшлъ се намира на 5 км. от границата с Турция. Това е вторият по значимост град в североизточната сирийска провинция Хасеке.
свързани новини
Сирийската армия се сражава на два фронта край Алепо
3993
на 15.04.2016
ЗАРАДИ ЛЮТ СОС! Германец съди ресторант за 100 000 долара
4520
преди 35 минути
Цената на петрола отново се повиши, „Брент” стигна 103 долара за барел
3685
преди 2 часа
Гръцки кораб е атакуван в Ормузкия проток
5909
преди 2 часа


