ГОРЕЩО
Проф. Михаил Константинов: Само 1-2% от хората в Европа гласуват с машини. Те ли са идиоти, ние ли сме идиотите?
ГОРЕЩО В ПИК TV: Противниците на еврото се събраха - Костадинов се подмазва на Румен Радев, иска избори през март
Проф. Пламен Киров разкри КОЙ Е ВИНОВЕН за политическата криза: Попитайте Христо Иванов и групичката около него. Всичко може да очакваме от Радев
ПРОЛЕТЕН ДЕКЕМВРИ! Слънчево в цялата страна, температурите ще достигнат до 12 градуса
Проф. Румяна Коларова с ЕКСПЕРТЕН АНАЛИЗ - ето как ГЕРБ са обърнали ситуацията с оставката на кабинета в своя полза
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
След бомбардировката на руските самолети по позиции на джихадистите в гр. Хомс сирийската правителствена армия премина в настъпление. При проведената операция са били ликвидирани около 110 бойци, в това число 3-ма командири на терористичната групировка „Джабхат ан-Нусра“, явяваща се подразделение на „Ал-Кайда“ в Сирия.
препоръчано
Операцията е била проведена в Талбиси и Растен, намиращи се в покрайнините на Хомс. Настъплението е било предшествано от артилерийски удари по ключови позиции на терористите, съобщиха от сирийското военно командване.
Сирия потвърди за въздушните удари на Русия, има жертви
10892
на 30.09.2015


