ГОРЕЩО
ПИК TV! Иван Таков разби на пух и прах неможача Васил Терзиев: Провалът на кмета е тотален
ПЪРВО В ПИК! Делян Пеевски се срещна с младежи от Бургас (СНИМКИ)
САМО В ПИК TV! Журналистът Борис Ангелов с ТОП АНАЛИЗ: Отборният играч Илияна Йотова достигна върха (ОБНОВЕНА)
СКАНДАЛЪТ СЕ РАЗГАРЯ! Найо Тицин си изпусна нервите след проваления брифинг на Асен Василев - крещи като обезумял по журналисти (ВИДЕО)
Проф. Георги Рачев: Идва по-топло време, температурите ще се вдигнат до 17 градуса
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Сирийската въоръжена опозиция е запалила три петролни кладенеца в източната част на страната. Това съобщи представител на Министерството на петрола на страната, цитиран от агенция Ройтерс.
препоръчано
Според ведомството това води до ежедневни загуби от близо 5 хил. барела петрол и 52 хил. кубика газ.
Според държавните медии щетите на кладенците в провинция Деир ал Зор, голяма част от която е под контрола на опозицията, са последвали след спорове между бунтовниците относно подялбата на „откраднатия петрол” от контролираните от тях находища.
Съобщава се, че сирийската петролна корпорация „Фурат” се опитва да потуши пожарите.
900 журналисти са жертви на COVID-19 за една година
11496
на 04.03.2021
ООН преброи 1,3 млн. деца зад решетки
14950
на 21.10.2019
Подмина ни астероид колкото къща
16391
на 21.04.2019


