ГОРЕЩО
Писателят Милен Русков: Виновни за убийството в Пловдив са ППДБ. Тези либералски идиоти! Те са зло и също като Картаген, то трябва да бъде унищожено!
Ген. Наско се набра за взрива в "ЕМКО". Ето какво поиска в първия работен ден на парламента
БЪЛГАРИЯ ПОЖЪЛТЯ! Опасни жеги утре в цялата страна (КАРТА)
ЕКСПЕРТНО МНЕНИЕ: Психиатърът д-р Цветеслава Гълъбова: И затворът няма да превъзпита учениците садисти от Пловдив
Под носа на Коцев ПАК СЕ ЗАОБИКАЛЯ ЗАКОНЪТ! Депутат алармира: Строителството в "Баба Алино" продължава
Европа
Сирийската опозиция смята, че преговорите под егидата на ООН са „под голяма заплаха“
4689
на 15.12.2017
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Според водача на делегацията на сирийската опозиция на водените под егидата на ООН в Женева междусирийски преговори Наср Харири международната общност трябва да убеди сирийското правителство да участва в тях, защото са „под голяма заплаха“, предава Reuters, цитирана от Фокус.
препоръчано
свързани новини
ООН: В Сирия няма вменяема опозиция
6931
на 06.11.2015
Харири заяви по време на пресконференция, че правителството на сирийския президент Башар Асад мрази преговорния процес и го отхвърля, въпреки че Русия упражнява натиск то да участва. Тя обаче , според опозицията, поставя препятствия по пътя на женевските преговори.


