BG EN

Сирийският бежанец, който бе спънат от унгарски журналист, ще живее в Мадрид

Европа

Сирийският бежанец, който бе спънат от унгарски журналист, ще живее в Мадрид

7606
на 16.09.2015
Сирийският бежанец, който бе спънат от унгарски журналист, ще живее в Мадрид
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Сирийският бежанец, който бе спънат от унгарски журналист, докато носеше детето си, ще живее в Мадрид, след като испанско училище по футбол му предостави апартамент и обеща да му помогне да изгради живота си отново, предаде "Ей Би Си Нюз".

препоръчано

„Осама Абдул Мохсин е във влака и се очаква да пристигне в Мадрид към полунощ, придружен от представител на нашето училище. Той ще бъде настанен в близост до нашата база в Хетафе“, заяви представителят на училището за футболни треньори „Сенафе“.

Мохсин е бил треньор по футбол в Сирия. „Сенафе“ възнамерява да му намери работа по професията, но сириецът първо трябва да научи испански.

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Депутатите замразиха заплатите си, приеха и промените в Закона за МВР. Възраждане“ с нова евтина акция срещу Турция, от ДПС скочиха: Правят се опити на противопставяне между партньори (ВИДЕО/ОБНОВЕНА) ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Депутатите замразиха заплатите си, приеха и промените в Закона за МВР. "Възраждане“ с нова евтина акция срещу Турция, от ДПС скочиха: Правят се опити на противопставяне между партньори (ВИДЕО/ОБНОВЕНА)
ново
Днес: 82
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК