ГОРЕЩО
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК! Пореден провал за бившия министър на правосъдието Андрей Янкулов
Неверниците от ПП и ДБ да прочетат този ШОКИРАЩ РАЗКАЗ за сектата от "Петрохан": Иво Калушев изнасилил студент, който после станал шизофреник
Правителството назначи 28 нови областни управители - вижте кои са те
ВИЖТЕ КАК БАРЕКОВ ИЗТОЧИ ЕВРОПАРЛАМЕНТА! С€кс екскурзии до Малдивите със “сътруднички”. Шофьори наливат шампанско и му гладят гащите (СКАНДАЛНО РАЗСЛЕДВАНЕ)
ИЗВЪНРЕДНО! Над килограм чист фентанил е иззет при поредна успешна операция на СДВР (СНИМКИ)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Десетима сирийци, свързани с „Ислямска държава“, са влезли в Тайланд през октомври и са се отправили към туристическите центрове Пукет и Патая, както и към Банкок, се посочва в изтекъл полицейски документ, пише "Саут Чайна Морнинг Поуст".
препоръчано
В документ на тайландските специални части, цитиращ информация, предоставена от руската Федерална служба за сигурност, се посочва, че целта на сирийците е да „атакуват руски интереси в Тайланд“.
Пукет и Патая са популярни дестинации за руските туристи.
свързани новини
Седем души загинаха при експлозия на пазар в Пакистан
6550
на 12.05.2026
Рубин с тегло над два килограма е открит в Мианмар
9604
на 11.05.2026


