ГОРЕЩО
Радев анонсира предстояща среща с Алексадър Вучич
АКЦИЯТА В НЕСЕБЪР: Белезници за шефа на ВиК и заместника му, заковали ги с белязани пари
ВРЕМЕ ЗА ПЛАЖ! Слънцето напича, валежи са възможни следобед само на изток и над планините (КАРТИ)
Паун Цонев в ПИК и "Ретро": Българското здравеопазване – болните носят щастие! Директорите на болници с космически заплати да кажат „мерси“ на Иван Костов
МЪЛНИЯ! Осъдиха окончателно Асен Василев след 4-годишна битка
Спорт шоу
Сити тренира на базата на Лацио, тифозите им благодарят за боя над Рома
3563
на 12.12.2014
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Футболистите на Манчестър Сити направиха тренировка на базата на Лацио във Формело ден след боя над Рома с 2:0, който изхвърли "вълците" от Шампионската лига. Младежите на Сити пък победиха връстниците си от Рома с 4:0 в младежката Шампионска лига и продължиха победния си ход. Около 50-ина тифози на Лацио аплодираха "гражданите" и ги посрещнаха с транспарант "Благодаря" (за отстраняването на Рома). Моментът беше много вълнуващ за Александър Коларов, който преди да премине в Сити, игра в Лацио между 2007 и 2010 година. Фенове на Лацио на шега предложиха да заключат играчите на Сити в съблекалнята и да ги пуснат едва в събота за мача с Аталанта от Серия А./sportal.bg
препоръчано
ЦЕНАТА Е СТРЯСКАЩА: Продават салфетка на Меси на търг
29591
на 01.02.2024
Бивше гадже на играч на ПСЖ се щракна от ваната (СНИМКИ)
22264
на 05.11.2022
Едрогърда сръбска певица заряза футболист и скочи в леглото на плувец (СНИМКИ)
42606
на 09.06.2022
Секси жената на волейболиста Ники Пенчев показа шеметно тяло (СНИМКИ)
37802
на 05.05.2022


