BG EN

Скандално! 7-годишните деца използват социалните мрежи за еротични съобщения

СВЕТЪТ ДНЕС

Скандално! 7-годишните деца използват социалните мрежи за еротични съобщения

5581
на 25.03.2016
Скандално! 7-годишните деца използват социалните мрежи за еротични съобщения
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Деца на седем използват социалните медии, за да споделят сексуалните съобщения, снимки или видеоклипове, показва ново изследване, публикувано в „Индипендънт”. 

Повече от половината от анкетираните учители заявяват, че са знаели, че учениците им използват социалните мрежи за ”секс съобщения”, показва проучване на Съюза на учителите във Великобритания. 
Една четвърт от 1300 анкетирани преподаватели са наясно, че и най-малките ученици общуват с хора от противоположния пол, като изразяват откровено сексуалните си желания. Еротичните съобщения са най-характерни за учениците между 13 и 16 години, но нерядко се срещат и при тези между 7 и 11-годишна възраст. 

препоръчано

Най-често децата се снимат голи с телефоните си и изпращат снимките на хора, които харесват. Експертите алармират, че ситуацията се влошава и трябва да бъдат предприети мерки.

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Депутатите замразиха заплатите си, приеха и промените в Закона за МВР. Възраждане“ с нова евтина акция срещу Турция, от ДПС скочиха: Правят се опити на противопставяне между партньори (ВИДЕО/ОБНОВЕНА) ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Депутатите замразиха заплатите си, приеха и промените в Закона за МВР. "Възраждане“ с нова евтина акция срещу Турция, от ДПС скочиха: Правят се опити на противопставяне между партньори (ВИДЕО/ОБНОВЕНА)
ново
Днес: 0
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК