ГОРЕЩО
МЪЛНИЯ! След акциите срещу лихварите, финансирали метежите: Козилата Ерато проси пари в социалните мрежи (СНИМКИ)
СЕИР В ПАРЛАМЕНТА! Руди Гела с НОВО представление - захапа здраво устата депутатка от "Величие“: Вие сте най-нагла. Мошеничка! Кога синът ви ще върне парите на... (ВИДЕО)
РАЗКРИТИЕ! Счупиха касичките на "протеста" довечера, кампанията в Тик-Ток спря
ГОРЕЩО В ПИК TV! Борисов: Остават ни 20 метра до финала. След 1 януари ще говорим за оставки и протести (ВИДЕО)
Как компютрите на ВКС се оказаха под контрола на разузнавателни служби на Кремъл
ЧАС ПИК
Скандал в Народното събрание! Валери Симеонов бесен от преговорите за Изборния кодекс
28253
на 26.04.2016
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Скандалите около изборния кодекс продължават с пълна сила. Вече близо 50 минути продължава срещата на премиера Бойко Борисов с лидерите на партиите участващи в управлението. По всичко личи обаче, че положението става напечено, защото съпредседателят на Патриотичен фронт Валери Симеонов не е никак доволен, видя репортер на ПИК.
препоръчано
Преди минути Симеонов напусна стаята за преговори, а на въпроси какво се случва той отговори ядосано: "До тук бяхме". След няколко минути обаче патриотът отново влезе в кабинета на Цецка Цачева, където се водят разговорите, но е явно, че напрежението взима своя връх и недоволни и сътресения в управлението ще има.
ОЧАКВАЙТЕ ПОДРОБНОСТИ САМО В ПИК!
свързани новини
Какво става с изборния кодекс? Борисов събира лидери на управляващите партии
10153
на 26.04.2016


