ГОРЕЩО
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Шефът на "Галъп" Петко Петков: Октомври ще е решаващ за "Прогресивна България". Йотова е опитен политик (ВИДЕО)
САМО В ПИК TV! Цветанка Андреева разкрива кои са първите успехи и провали на властта: Задават се тревожни дни и сериозни предизвикателства (ВИДЕО)
НОВИ ПОДРОБНОСТИ! Гадже на попфолк певица чуло зверските викове на Владо Загатото, преди да бъде убит (СНИМКИ)
ПРОСТА АРИТМЕТИКА: Демерджиев е придобивал по 1,32 имота на месец - да не е бил адвокат на султана на Бруней
Александър Йорданов: ПП и ДБ да не се кокошинят - единственият вариант за победа на президентските избори е...
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
В Чехия болниците отново са препълнени заради скок на заразените с коронавирус, съобщават световните агенции, цитирани от БНТ.
препоръчано
Почти 80 процента от новите случаи са с британския вариант на COVID-19.
Заради недостиг на болнични легла вече се налага пациентите да бъдат транспортирани в други селища.
Властите признаха, че действащите мерки не са ефективни. Ако разпространението на вируса не бъде овладяно, след 3 седмици ще има пик.
свързани новини
Само ограничени категории пътуващи имат достъп от Чехия до Германия
4071
на 15.02.2021
Чехия проверява как да си купи „Спутник V“ директно от Русия
8380
на 07.02.2021
Чехия е сред най-тежко засегнатите от коронавируса държави в Европа.
Пожарите в Европа: Изпепелени са територии с безпрецедентни размери
12679
преди 8 часа
ЗЛОВЕЩА НАХОДКА! Разложените тела на пет новородени откри полицията във Фрнция
10630
преди 10 часа
Огненият ад във Франция продължава, още 4000 са евакурирани
7176
преди 14 часа
Откриха неизвестно военно гробище от Първата световна война в Полша
8740
преди 14 часа


