BG EN

Скръбна вест за пловдивския футбол

Футбол

Скръбна вест за пловдивския футбол

85980
на 28.12.2014
Скръбна вест за пловдивския футбол
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Скръбна вест сполетя пловдивския футбол след Коледните празници. Днес ни напусна от този свят бившият треньор в детско-юношеската школа на Локомотив (Пловдив) Чавдар Муратев. Специалистът работи съвестно на "Лаута" повече от 25 години, съобщи футболният клуб от Пловдив.  

препоръчано

В кариерата си Чавдар Муратев е бил и помощник-треньор на представителния тим на черно-белите. За последно той работеше с детските формации на ФК Екохотел Здравец.

Погребението ще бъде в понеделник. ПФК Локомотив (Пловдив) поднася най-искрените си съболезнования на близките на Чавдар Муратев.


Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
ХИТ В НС! Заподозряха Емил Дечев, че е вкарал бутилка с алкохол в парламента (ВИДЕО) ХИТ В НС! Заподозряха Емил Дечев, че е вкарал бутилка с алкохол в парламента (ВИДЕО)
ново
Днес: 7
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК