BG EN

Скръбна вест! Почина велик хокеист

Други спортове

Скръбна вест! Почина велик хокеист

18937
на 31.12.2017
Скръбна вест! Почина велик хокеист
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Джони Бауър, легендарният бивш вратар на отбора от Националната хокейна лига Торонто, почина на 93-годишна възраст.

Бауър прекара почти цялата си 15-годишна кариера в НХЛ в канадския тим, с който спечели четири купи "Стенли" през 60-е години на миналия век.

Той дебютира късно в лигата, когато беше на 29 години, но игра до 45-годишна възраст.

Стражът, известен с прякора "Китайската стена", на два пъти заслужи "Везина Трофи" за най-добър вратар в НХЛ, пише "Топспорт".


препоръчано
Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за Деня на студентите: Стрелецът да внимава с щедростта, неочаквани пари за Водолея САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за Деня на студентите: Стрелецът да внимава с щедростта, неочаквани пари за Водолея
ПИК TV x
Доц. Борислав Цеков пред ПИК TV: ППДБ искат власт без избори, политиката се тиктокизира, а еврото е необратимо (ВИДЕО) Доц. Борислав Цеков пред ПИК TV: ППДБ искат власт без избори, политиката се тиктокизира, а еврото е необратимо (ВИДЕО)
ново
Днес: 118
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК