BG EN

"Славия" падна от "Терек" в мач с 12-минутно продължение

Футбол

"Славия" падна от "Терек" в мач с 12-минутно продължение

2944
на 17.02.2013
Славия падна от Терек в мач с 12-минутно продължение
Автор:   Явор Белчев

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Отборът на "Славия" загуби с 1:2 от руския "Терек Грозни" в контрола, която се игра в турския курорт Анталия. Освен със странните отсъждания на главния рефер, мачът ще се запомни и с 12-минутното продължение на двубоя. Според информация, публикувана в официалния сайт на руснаците, който проследи на живо двубоя, съдията е отсъдил дузпа в полза на Терек, която впоследствие отменя. Вторият гол за "Терек" също е от 11-метров наказателен удар.

препоръчано

Руснаците откриха чрез бразилеца Адилсон, който бе точен след центриране от корнер. "Славия" изравни след далечен удар, а победният гол за "Терек" дойде минута преди края на редовните 90 минути след удар от бялата точка.

Контролата между "Терек" и "Славия" бе организирана от фирмата, която организира лагера на ЦСКА и забрани на журналистите да снимат приятелските мачове на „червените“.

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
БЕЗПРЕЦЕДЕНТНА СИТУАЦИЯ! Радев наруши правилника на НС, но постави на място депутат от Възраждане (ВИДЕО) БЕЗПРЕЦЕДЕНТНА СИТУАЦИЯ! Радев наруши правилника на НС, но постави на място депутат от "Възраждане" (ВИДЕО)
ново
Днес: 99
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК