ГОРЕЩО
ГОРЕЩА ИНТРИГА: Десните скочиха на Асен Василев - предлагал Андрей Гюров на Бойко зад гърба им
Съдия Петко Минев с БРУТАЛНИ ПОДРОБНОСТИ за издевателствата на пловдивските садисти над жертвата им Георги Кузев (18+)
Играе ли ГЕРБ "умряла лисица"? Кузман Илиев с ГОРЕЩА ТЕЗА - видя опит на Борисов да се подмаже на ПП и ДБ
42 ГОДИНИ ЗАЕДНО! Кристина Белчева с РАЗТЪРСВАЩА ИЗПОВЕД за последните дни на Мишо Белчев: Каза ми "Усещам смъртта! Няма да тъгуваш“
ПСИХОЛОГ: "Децата садисти" ПОНИКНАХА, докато се радвахме за ловците на педофили
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Отборът на Славия, който в момента е на подготвителен лагер в Трявна, ще изиграе три контроли в близките няколко дни. В петък, 26 юни, предстои среща с втородивизионния Нефтохимик. Двубоят е от 18,00 часа на стадиона в Трявна.
В събота, 27 юни, от 17,00 часа на стадиона на "белите" е проверката с друг втородивизионен отбор - Созопол.
препоръчано
До вторник отборът на Славия ще се подготвя в София. На 30 юни на ст. "Славия" е проверката с руския Волга. След това "белите" заминават на тренировъчен лагер в Банско.
свързани новини
Славия замина с 25 футболисти на лагер в Трявна
4911
на 19.06.2015
Кирил Десподов - една стъпка по-близо до терена след изпитанието
9764
преди 15 часа
Японци идват на "Лаута" - ето с каква цел...
10840
преди 18 часа
ОБРАТ: АЕК Атина няма мераци към Акрам Бурас
6665
преди 18 часа
АЕК Атина води преговори за звездата на Левски
7331
преди 20 часа


