BG EN

Слави Бинев: Не искам децата ми да се учат от българските културни дейци

ЧАС ПИК

Слави Бинев: Не искам децата ми да се учат от българските културни дейци

12659
на 15.01.2015
Слави Бинев: Не искам децата ми да се учат от българските културни дейци
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

"Не бих искал моите деца да се учат от такива културни дейци. Някои от тях не живеят в България. Най-страшното е, като видиш паднал човек, да отидеш да го риташ, по -трашно от това няма", каза в сутрешния блок на Тв7 депутатът от Патриотичния фронт Слави Бинев. Думите му са по повод протеста срещу неговото издигане за шеф на медийната комисия в парламента - позиция, от която той се отказа.

препоръчано

"Аз сам се оттеглих. И вече проблемът е затворена страница за мене. Насила можеш да направиш нещо лошо, а не добро. Бях готов за най-различни упражнения върху мен. Но се изненадах, че културни дейци могат да се държат некултурно. Културните дейци са единаци. А сега видях как се опиват да са глутница", поясни Бинев.

"Не разглеждам опонентите си като врагове. Това е демокрацията - да има различни мнения. Политиката се превърна в задкулисно съглашение и ламтене за власт. И това е много грозно", коментира Бинев искането на лидера на ДПС Лютви Местан управляващите да се освободят от Патриотичния фронт. 

 

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
Виктор Димчев пред ПИК TV: Пълното мнозинство на Радев не е гаранция за пълен мандат (ВИДЕО) Виктор Димчев пред ПИК TV: Пълното мнозинство на Радев не е гаранция за пълен мандат (ВИДЕО)
ново
Днес: 109
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК