BG EN

Славчо Пеев прави фестивал за 120-та годишнина на театъра в Дупница

КУЛТУРА

Славчо Пеев прави фестивал за 120-та годишнина на театъра в Дупница

10384
на 27.02.2014
Славчо Пеев прави фестивал за 120-та годишнина на театъра в Дупница
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Актьорът Славчо Пеев, който е и директор на дупнишкия драматичен театър "Невена Коканова", организира фестивал на театрите в Югозападна България. Поводът е 120-ият рожден ден на театъра в родния му град, пише "24 часа".

препоръчано

"Поканени са постановки от Благоевград, Кюстендил, Перник и една трупа от София", обясни актьорът. Фестивалът ще е през май, когато са и традиционните празници на културата в Дупница.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 18 декември: Лъвът да не разчита на късмета си, новина за пари застига Водолея САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 18 декември: Лъвът да не разчита на късмета си, новина за пари застига Водолея
ПИК TV x
Петър Кичашки с ТОП АНАЛИЗ пред ПИК TV: Консултациите показаха нови зависимости: Радев толерира радикализацията в политиката (ВИДЕО) Петър Кичашки с ТОП АНАЛИЗ пред ПИК TV: Консултациите показаха нови зависимости: Радев толерира радикализацията в политиката (ВИДЕО)
ново
Днес: 96
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК