ГОРЕЩО
Рожденикът черпи: inbet отбелязва своя четвърти рожден ден
НОВ ТРУС В ППДБ! Денков анонсира кандидатурата на Гюров за президент зад гърба на "Демократична България" и намекна за разцепление на парламентарната група
ЩЕ СЕ ПОВТОРИ ЛИ ИСТОРИЯТА: Какво предстои по Конституция след изборите?
ПАК НА АВАРИЕН БУТОН: Ще ги спаси ли лист хартия? Тази жена ЖЕГНА Мирчев в ефир за вечния план на ДБ
ШОК! Откриха тяло на младо момиче в столичния квартал "Надежда"
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Наркотични вещества са намерени в дома на арестувания да кара надрусан 53-годишен бизнесмен и собственик на клуб „Сикретс“ Пламен Кронев, съобщава „Марица“. Откритите наркотици – кокаин и амфетамин, са в малко количество, за лична употреба. Иззета е и везна.
препоръчано
Пламен Кронев е задържан в ареста за срок до 24 часа, след като вчера бе заловен при рутинна полицейска проверка да шофира под въздействието на наркотици. По случая е образувано бързо производство, предстои прокуратурата да вземе решение дали да го задържи за 72 часа.
свързани новини
ТЪРСИ СЕ! Издирват дядо Димитър, втори ден няма вест от него (СНИМКА)
10578
преди 7 часа
Кенгуру албинос се роди в зооцентъра в Добрич
11085
преди 18 часа
Ремонти по “Струма“ променят движението
7874
преди 21 часа


