СЛЕД ЗРЕЛИЩНО ДЕРБИ: Манчестър Юнайтед задълбочи кризата в Ливърпул

3816
на 25.01.2021

Отборите на Манчестър Юнайтед и Ливърпул изиграха шеметно дерби на "Олд Трафорд" в мач от четвъртия кръг на ФА Къп.

Миналата седмица двата състава направиха нулево реми на "Анфийлд" във Висшата лига, но днес срещата беше на съвсем различно ниво. Победата затвърди възхода на "червените дяволи", а въпреки загубата, "мърсисайдци" най-сетне продоляха головата си суша от последните пет двубоя и показаха много по-добра игра в сравнение с последните срещи.

Двата тима имаха изиграха доста равностоен двубой, но в крайна сметка Юнайтед се оказа по-настоятелен в търсенето на успеха, с който те ще срещнат Уест Хем в петия кръг на надпреварата, предава "Гонг".

206-ото издание на голямото дерби в Англия завърши с трудна победа за "червените дяволи" с 3:2. Мохамед Салах откри в 18-ата, но Мейсън Грийнууд изравни в 26-ата минута. В 48-ата Маркъс Рашфорд донесе пълния обрат.

Втори гол на Салах донесе отново равенството в двубоя в 58-ата, но резервата Бруно Фернандеш донесе победата за домакините в 78-ата минута.

Ето ги шестте секс пози, които не кефят мъжете Ето ги шестте секс пози, които не кефят мъжете
ПЪРВО В ПИК TV! ГЕРБ с извънредно изявление: Радев брутално излъга, че Сенатът на САЩ осъжда България (ВИДЕО/ОБНОВЕНА) ПЪРВО В ПИК TV! ГЕРБ с извънредно изявление: Радев брутално излъга, че Сенатът на САЩ осъжда България (ВИДЕО/ОБНОВЕНА)