ГОРЕЩО
„Софиямед“ с нов високотехнологичен Център по електрофизиология и кардиостимулация
РЕШЕНО! Президентските избори ще са на 25 октомври - евентуален балотаж на 1 ноември
НОВО 20: Спирачната система на автобуса от "Цариградско шосе" е изправна
ПИК TV: Народните избраници гласуват правила за избор на ръководството на НЗОК - НА ЖИВО
Калин Стоянов се закани на Демерджиев: Изфабрикува грандиозен скандал с бъркането в PNR-системата. Всичко е една лъжа, ще вадим още разкрития
БЪЛГАРИЯ ДНЕС
След обвинението: Шефът на столичната онкология д-р Валентин Ангелов подаде оставка
58471
на 25.05.2017
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Директорът на столичната Онкологична болница д-р Валентин Ангелов е подал оставката си след като стана ясно, че прокуратурата е повдигнала обвинение за безстопанственост срещу него.
От здравното министерство съобщават, че ресорният министър проф. Николай Петров ще приеме оставката на Ангелов.
Петров е приел мотивите на досегашния директор на болницата, а именно – недопускането да бъде уронен престижът на лечебното заведение.
Докато трае процедурата по избор на нов директор, изпълняващ длъжността ще бъде проф. Панайот Куртев, който до момента завеждаше Клиниката по коремна хирургия в болницата.
препоръчано
Поискаха наказание за втори нотариус по случая „Баба Алино“
641
преди 2 минути
Шофьор е в тежко състояние след катастрофа в Кърджалийско
680
преди 6 минути
Повдигнаха обвинение на мъжа, запалил съпругата си в село Медовец
2447
преди 22 минути


