BG EN

След седем месеца разследване няма виновни по скандалния случай с насилие над деца в габровския дом "Хризантема"

Животът днес

След седем месеца разследване няма виновни по скандалния случай с насилие над деца в габровския дом "Хризантема"

9475
на 28.08.2018
След седем месеца разследване няма виновни по скандалния случай с насилие над деца в габровския дом Хризантема
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Няма виновни по скандалния случай с насилие над деца в дом "Хризантема" в Габрово. Това реши прокуратурата след 7-месечно разследване на сигнала, за който NOVA информира в началото на годината. Тогава във видео, снимано с телефон, се виждаше жестоко отношение от персонала на дома към деца, лишени от родителски грижи.

препоръчано

Според прокуратурата обаче няма доказателства за насилие над децата. Установена е една лека телесна повреда, за която са уведомени родителите на пострадалото дете.

Няма и доказателства за повдигане на обвинения на длъжностни лица, които са допуснали случващото се и така случаят приключва само с уволненията в дом "Хризантема".

Сподели:
Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
ВСИЧКАТА МАРА ВТАСАЛА: ППДБ бутат България под чадъра на Макрон - ще ни превърнат ли в площадка за разполагане на ядрени сили? (ВИДЕО) ВСИЧКАТА МАРА ВТАСАЛА: ППДБ бутат България под "чадъра" на Макрон - ще ни превърнат ли в площадка за разполагане на ядрени сили? (ВИДЕО)
ново
Днес: 91
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК