BG EN

След титлата в Лас Вегас! Ето какво сподели щастливата Сесил

Тенис

След титлата в Лас Вегас! Ето какво сподели щастливата Сесил

12156
на 19.09.2017
След титлата в Лас Вегас! Ето какво сподели щастливата Сесил
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Третата тенис-ракета на България Сесил Каратанчева спечели титлата от турнира в Лас Вегас. На финала тя преодоля в три сета съотборничката си в националния отбор за "Фед къп" Елица Костова. Трофеят за Каратанчева е осми в кариерата й, но първи от 2011 година.

"Като цяло не съм кой знае колко развълнувана от титлата. По-скоро се радвам, че направих хубави мачове в Лас Вегас, защото от доста време не ми се беше случвало", призна Сесил пред "Тенис 24".

Тя коментира и представянето си във финалната среща.

"Финалът беше труден. И двете играхме добре и на високо ниво. След мача се поздравихме с Ели. И двете сме професионалистки и знаем, че това ни е работата", допълни 28-годишната софиянка.

препоръчано
Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Депутатите изслушват регионалния министър Иван Шишков заради незаконния град в Баба Алино“. Порязаха сапунения академик Денков и компания да яхнат същата тема (НА ЖИВО/ОБНОВЕНА) ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Депутатите изслушват регионалния министър Иван Шишков заради незаконния град в "Баба Алино“. Порязаха сапунения академик Денков и компания да яхнат същата тема (НА ЖИВО/ОБНОВЕНА)
ново
Днес: 28
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК