ГОРЕЩО
Нови ЗЛОВЕЩИ РАЗКРИТИЯ по случая "Петрохан" - убитите завели 13-годишно дете в Мексико, издирваният Калушев бил духовен водач на сектата (ВИДЕО)
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Виктор Димчев шокиращо за случая "Петрохан": Това е секта, правили са оргии! Синът на Яни Микулев се е хвалил пред своя съученичка, че има богат любовник. Има и клипчета от хижата. Мъжете от ППДБ са преки участници в тези събития (ВИДЕО)
НОВИ РАЗКРИТИЯ: Убитите рейнджъри наредени до кучешка колиба край хижата като при ритуална екзекуция - няма следи от влачене на телата
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Бившият полицейски началник Ангел Цанков с екшън коментар как Бойко Рашков разби структурите на МВР и подготви почвата за рейнджърите от Петрохан (ВИДЕО)
ВКС С ПОРЕДНО СКАНДАЛНО РЕШЕНИЕ: Намали присъдата на пиян и без книжка, убил семейство на “Тракия“
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Откриха богоявленския кръст в Петрич, съобщи отец Михаил от църквата в града пред "Фокус".
препоръчано
След три дена търсене във водите на река Луда Мара, кръстът е открит от Георги Котрулев в 11:20 часа.
„Днес отбихме водата на реката на мястото, където беше хвърлен кръста и така се намери”, съобщи отец Михаил.
След като е бил хвърлен, кръстът се е забил в дъното на реката, поради което се е загубил.
В продължилото три дни търсене се включиха 60 човека, издирвайки религиозния символ с багер и металотърсач. Орисаният с късмет Георги, извади кръста на Йордановден и в другия петрички квартал „Дълбошница”.


