ГОРЕЩО
КОЙ РАЗПОРЕДИ ТОВА БЕЗОБРАЗИЕ олигархът Николай Вълканов да се снима до видния прогресист и борец с олигархията Радев
РИСКОВЕТЕ НА ПОБЕДАТА: Диана Дамянова разкри в какъв капан ще се озоват първите на изборите
Георги Марков СПЕЦИАЛНО за ПИК: Защо се мълчи за модела "Сорос"? Пеевски остава в историята като единствения политик, поискал разследване на фамилията
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Тома Николов ХВЪРЛИ БОМБАТА: Ивей от "Петрохан" е бил криптоброкер на Васил Терзиев. Сектата е транзитирала ВИП бегълци (ВИДЕО)
Колтуклиева ПОДПУКА социолозите - стимулират конформисткия вот
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
След 22-годишно изграждане тържествено бе осветена църквата "Свети великомъченик Георги Победоносец” в кюстендилското село Ябълково, съобщи щастливият селски кмет Бисер Златков.
препоръчано
Тържественото откриване на един от най-големите православни храмове в областта започна в 9:00 часа в събота в двора на черквата. Службата бе оглавена от Белоградчишкият епископ Поликарп, викарий на Софийския митрополит.
Събитието съвпада с датата, на която е направена и първата копка за построяването на храма през 1997 година, предава "Фокус".
В момента е изграден първият ред от иконостаса, поставени са иконите, което позволява в черквата да се правят служби. Изографисан е и куполът на храма.
свързани новини
ЧУДЕСА ПО КОЛЕДА: В село Средец се радват на нова църква
20702
на 27.12.2018
Пенсионер дари 50 000 лева за нова църква
8017
на 22.11.2018
Инсталираха соларна пейка пред Община Пловдив
8688
преди 13 часа
Кампания за събиране на опасни отпадъци ще се състои в Благоевград
4532
преди 14 часа
Спешна кампания за имунизация срещу морбили в Шумен
7753
преди 15 часа


