BG EN

СЛИВЕНСКИ ЕКШЪН! Не приеха пациент за лечение в болницата, той се обади, че има бомба

Региони

СЛИВЕНСКИ ЕКШЪН! Не приеха пациент за лечение в болницата, той се обади, че има бомба

5020
на 17.03.2017
СЛИВЕНСКИ ЕКШЪН! Не приеха пациент за лечение в болницата, той се обади, че има бомба
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Центърът за спешна помощ в Сливен е бил евакуиран заради фалшив сигнал за бомба. 28-годишен мъж е задържан от полицията за подаване на злоумишления анонимен сигнал, съобщиха от пресцентъра на ОДМВР - Сливен.

Снощи в 03:01 ч от тел.112 е получен сигнал за поставено взривно устройство в ЦСМП на МБАЛ “Д-р Иван Селимински” в град Сливен.

На място са изпратени полицейски екипи, които са евакуирали служителите и пациенти и са отцепили района. От извършената проверка в сградата не е открито взривно устройство.

Установен е мъжът, подал сигнала. Той е Б.Н. (28г.) от град Сливен. Пред органите на реда обяснил, че е подал злоумишления сигнал, защото не бил приет за лечение.

За изясняване на обстоятелствата по случая и за установяване на здравословното състояние на мъжа ще бъде потърсено експертно лекарско мнение. Срещу Б.Н. е образувано бързо производство. 

препоръчано
Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
Георги Рачев пред ПИК TV: Затопляне, валежи и наднормени температури в края на януари (ВИДЕО) Георги Рачев пред ПИК TV: Затопляне, валежи и наднормени температури в края на януари (ВИДЕО)
ново
Днес: 48
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК