ГОРЕЩО
Калин Стоянов ЗАНУЛИ Никито Денков за глупостите, които издрънка: Жалка картинка!
ТАНТО ЗА КУКУРИГУ: Вижте какъв пост е бил предложен на Гюров срещу чистката в МВР
ВСИЧКО ПОД НОЖА! Проф. Близнашки разкри ПОДМОЛНАТА ТАКТИКА на служебната власт и каза кой ще е ФАЛШИВИЯТ ГЕРОЙ след новите избори
ЗАД КУЛИСИТЕ! Ген. Атанасов разкри дали е провел "мъжки разговор" с Асен Василев: Когато се правят наденици и се редят листи, най-добре е да не надничаме вътре
ГОРЕЩО В ПИК: Крият нов пожар в кърватата хижа "Петрохан"
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Бившият кмет на София Стефан Софиянски бе неприятно изненадан с глоба от 30 лева вчера, пише в. Монитор.
препоръчано
Той зарязал автомобила си пред данъчната служба на район „Оборище”, без да пусне есемес за платено паркиране. Свидетели на случката разказват, че Софиянски отишъл да плати здравните осигуровки на една от дъщерите си. Точно тогава обаче бдителните служители на „Паркинги и гаражи” видели нарушението и заскобили автомобила му с марка „Волво”.
Софиянски излязъл след десет минути и без да вдига никакви скандали платил глобата си.
„За нас няма значение на кого е превозното средство. Всички са равни пред закона”, обясниха от Центъра за градска мобилност.
Румен Христов: Правителството "Гюров" сведе честността на изборите до тотални чистки
19254
преди 47 минути
ПРАЗНИК: Две красиви имена черпят днес - ето кого трябва да поздравите
28262
преди 2 часа


