ГОРЕЩО
СДС С ГНЕВНА ПОЗИЦИЯ: Прокремълският слугинаж в страната ни се бие до "последната капка кръв" срещу пълната ни евроинтеграция
Проф. Михаил Константинов срещу пърформансите в НС: Не отговарят на европейските стандарти
Борисов посочи НАЙ-ВАЖНИТЕ неща, които ГЕРБ ще защити в бюджета (ВИДЕО)
Прокуратурата протестира срещу освобождаването на джигита, убил полицай
ПРОВОКАЦИИТЕ ПРОДЪЛЖАВАТ! ППДБ внесоха вот на недоверие. Кокорчо изкука, крещи по журналисти и плаши властта с още по-голям протест
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Сложна остава обстановката около Тетевен и Троян, заради високите води реките Вит и Осъм. Местната власт прецени, че няма да обявява бедствено положение.
препоръчано
Разлив на река Вит временно затвори пътна връзка край Плевен, съобщиха от пресцентъра на Общината.
Десният приток на Вит - река Калник, е излязла в долното си течение, преди вливането в река Вит, от село Български извор до местността Боаза.
свързани новини
Река Вит преля в Тетевен, общината свика кризисен щаб
14667
на 26.05.2025
Язовир “Сопот“, който се намира на реката, повишава нивото си, като за 3 часа се е качил с около 10 см. Основният изпускател е отворен и пропуска 2 куб. м. в секунда, съобщават от Басейнова дирекция, информира за обстановката БНТ.
Варненски пожарникари се разголиха за благотворителен календар
11789
преди 8 часа
Полицаи спасиха адвокатка от нападение
28709
на 04.12.2025
Кулата под блокада заради гръцки фермери, опашката от камиони мина 10 км.
8084
на 04.12.2025


