BG EN

Служители на Агенцията по вписванията излязоха на протест заради заплатите си

БЪЛГАРИЯ ДНЕС

Служители на Агенцията по вписванията излязоха на протест заради заплатите си

7042
на 20.10.2015
Служители на Агенцията по вписванията излязоха на протест заради заплатите си
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Служителите в Агенцията по вписванията се вдигнаха на бунт заради ниските си заплати, предаде Би Ти Ви.

препоръчано

Деловодителите в агенцията получават чисто около 630 лв., което според тях не съответства на отговорностите им. Импровизираната стачка причини сериозни проблеми в работата на агенцията, тъй като всички имотни сделки трябва да се впишат до края на деня.

Книжата от нотариусите се приемат до 15:30 ч. Протестът е започнал импровизирано – служителите слезли "да пушат", а после отишли при ръководителката на ведомството Елена Маркова.

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
ИЗВЪНРЕДНО! Радев: Американските самолети напускат летище Васил Левски до края на месеца. Цифрата на дефицита ще бъде доста над 3% (ВИДЕО) ИЗВЪНРЕДНО! Радев: Американските самолети напускат летище "Васил Левски" до края на месеца. Цифрата на дефицита ще бъде доста над 3% (ВИДЕО)
ново
Днес: 34
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК