BG EN

Служителят на ТВ 7 Дилов - син лектор на студентите - окупатори? Аферим, машала!

КОМЕНТАРИ

Служителят на ТВ 7 Дилов - син лектор на студентите - окупатори? Аферим, машала!

16721
на 24.10.2013
Служителят на ТВ 7 Дилов - син лектор на студентите - окупатори? Аферим, машала!
Автор:   Данка Радева

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Българското студентство май най-после се пробуди. Това навява надежда, навява и тревога.

препоръчано

Защото… Защото типично по български протестиращите се оставят да бъдат яхнати от тези, против които протестират.

Как иначе да коментираме факта, че при младежта, окупирала аудиториите в Софийския, се отбил за лекция и съвети Любен Дилов – син. Той бил сред „моралните ментори” на акцията. Нещо като съвест народна, нов будител.

Няма лошо, само че Дилов е щатен служител в ТВ7, основен сценарист на сериалите в медията, водещ, идеолог, мотор, двигател и прочие. Това студентите не го ли знаеха?

И ако протестът е срещу реабилитацията на Делян Пеевски от Конституционния съд, защо един от лидерите му е човек, който си взима заплатата от същия този Пеевски?

Наглед това е дребна подробност. Поредната шизофрения. Но пък малките камъчета първи обръщат колата…

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 12 декември: Фалит дебне Близнаците, пари за Рибите САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 12 декември: Фалит дебне Близнаците, пари за Рибите
ПИК TV x
Виктор Димчев С ЕКШЪН АНАЛИЗ за ПИК TV: ГЕРБ и ДПС-Ново начало ще бъдат значим фактор и при следващи избори. ППДБ ще трябва да работят с тях (ВИДЕО) Виктор Димчев С ЕКШЪН АНАЛИЗ за ПИК TV: ГЕРБ и ДПС-Ново начало ще бъдат значим фактор и при следващи избори. ППДБ ще трябва да работят с тях (ВИДЕО)
ново
Днес: 4
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК