ГОРЕЩО
Visa и Fibank предлагат карти, посветени на Зимните олимпийски игри 2026
КЪРВАВО РАЗКРИТИЕ! Тарторът на рейнджърите от Петрохан Ивайло Иванов бил хазартно зависим и ортак с кокаиновия крал Иван Еринин- Джипса
ГОРЕЩО В ПИК! Яни Макулев е бащата, който отказва да съдейства на властите за намирането на Иво Калушев. Синът му е повече от седмица в неизвестност, не ходи и на училище
ИЗВЪНРЕДНО! 15-годишният син на спалеолога Яни Макулев е с издирвания Ивайло Калушев: Нямаме контакт от 29 януари
TravelLove – светът, разказан отблизо (СНИМКИ)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Горещ политически слух от последните часове развълнува властовия елит.
препоръчано
Според мълвата сред фаворитите за нов транспортен министър е Росен Желязков, бивш главен секретар на Министерсия съвет, участник в аферата "Костинброд" и сегашен шеф на комисията по далекосъобщения.
Желязков е известен и с това, че живее заедно с шефката на премиерския кабинет Румяна Бъчварова от години.
Припомняме, че именно след статия на зетя на Бъчварова във вестник "Капитал" - Росен Босев, предишният номиниран Александър Манолев загуби поста.
След малко на коалиционен съвет управляващите ще дискутират кандидатурите за нов министър.
Последният рунд консултации с президента - на 10 февруари
12370
преди 3 часа


