СЛУЧВАТ СЕ ТАКИВА ГАФОВЕ: Вижте един от най-бързите и странни червени картони от началото на годината (ВИДЕО)

0
24.10.2019
0
18024

Вратарят на Коняспор Серкан Киринтили “си извоюва” един от най-бързите и странни червени картони от началото на сезона в европейския клубен футбол. Това се случи при поражението на Коняспор у дома с 0:2 от Уени Малатияспор в мач от 8-ия кръг на турското първенство.

Домакините играха на практика цял мач с човек по-малко, тъй като още в 13-ата секунда стражът Киринтили получи директен червен картон - рекордно бърз за турския футбол. Той напусна наказателното си поле в опит да пресече дълго подаване към противников играч и съвсем спокойно улови топката, въпреки че нямаше право да играе с ръце. По този начин Коняспор остана с 10 души на терена, а още в 4-ата минута гостите отбелязаха гол, дело на Гилерме. Робин Ялчин седем минути след паузата реализира второто попадение и оформи крайния резултат.