BG EN

СМЕЛЧАГА! Сирец се опита да мине нелегално пеша през "Дунав мост"

Животът днес

СМЕЛЧАГА! Сирец се опита да мине нелегално пеша през "Дунав мост"

12426
на 20.11.2016
СМЕЛЧАГА! Сирец се опита да мине нелегално пеша през Дунав мост
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Сирийски гражданин се опита да мине нелегално пеша през Граничния контролно-пропускателен пункт „Дунав мост“, съобщи от „Монитор“.

препоръчано

Чужденецът не искал да рискува да пресича реката с лодка или пък да се крие в камион, а и нямал пари да плати, и решил да се възползва от огромния трафик през този пункт. Сметнал, че в напрегнатата ситуация бдителността на служителите е намалена и това ще му помогне да отиде безпроблемно в Румъния.

За преминаването през граничния пункт 19-годишният Халил избрал, естествено, тъмната част на денонощието. В полунощ на 18 ноември бил откаран до пункта с автомобил, в който пътували сириец и румънец. Платили таксата в българската част на пункта, преминали Дунав мост и преди проверката на документите на гишетата в Гюргево, Халил слязъл.

Сириецът и румънецът минали легално през граничния контрол и спрели да чакат младежа край близката бензиностанция. През това време Халил се промъкнал между тировете и криейки се, се опитал да мине незабелязано между сградите и автомобилите. Бдителни граничари обаче го видели и го задържали, а младежът им разказал всичко.

Халил и двамата му спътници са върнати на българските власти за търсене на наказателна отговорност.

Сподели:
Бомба x
Спортът променя тялото и ума Спортът променя тялото и ума
ПИК TV x
Радослав Ревански ексклузивно пред ПИК: Хиляди хора от всички етноси има на площада в Белица! Провалените политици от ППДБ нескопосано ни обвиняват, че вадим етническата карта (ВИДЕО) Радослав Ревански ексклузивно пред ПИК: Хиляди хора от всички етноси има на площада в Белица! Провалените политици от ППДБ нескопосано ни обвиняват, че вадим етническата карта (ВИДЕО)
ново
Днес: 94
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК