ГОРЕЩО
САМО В ПИК TV! Журналистът Борис Ангелов с горещ коментар трябва ли Йотова да смени Гюров: И двамата не се занимават с основните проблеми (ВИДЕО)
Борисов пред високотехнологичния бизнес: Повече инвестиции в наука и иновации и данъчни облекчения за изследвания и разработки advertorial icon
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Петър Кичашки за своеволията на Гюров в Украйна: Този човек топли временно креслото на следващия премиер. Ситуацията е същата като тази със загробващия договор с "Боташ" (ВИДЕО)
Бала за Борислав Михайлов: Боби не беше просто име. Беше присъствие. Сила. Пример. Учител
Над 10 000 посетители в 6 града и повече от 250 закупени автомобила на Пролетния уикенд фест на китайските автомобили (СНИМКИ)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Над 1400 домове в Япония са останали без електричество заради силен снеговалеж, съобщи РИА „Новости”.
препоръчано
По данни на енергийната компания „Шикоку електрик пауър”, без светлина са останали 4 населени места в японската префектура Токусима на остров Кюшю. В събота силните снеговалежи убиха двама мъже.
От началото на седмицата по крайбрежията на Япония вали силен сняг. За миналите денонощия в префектура Ямагата са се натрупали 1.11 метра сняг, във Фукуи - 89 сантиметра, а в Нагано - 59 сантиметра.
DeepSeek с рекорден срив от над 7 часа
12303
преди 16 часа
Учени откриха начин за „препрограмиране" на мастната тъкан
20289
на 29.03.2026
Ким Чен Ун инспектира специалните части, присъства на оръжейни тестове
9693
на 29.03.2026
ПРОУЧВАНЕ: Шумът от трафика убива природата
11315
на 28.03.2026


