BG EN

Снимки от извеждането на барикадиралия се в Черниче

ЧАС ПИК

Снимки от извеждането на барикадиралия се в Черниче

9322
на 12.04.2014
Снимки от извеждането на барикадиралия се в Черниче
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Полицейската операция в симитлийското село Черниче приключи. 40-годишният Васил Митков бе изведен невредим от къщата му малко след 14 часа днес.

препоръчано

Той е транспортиран в благоевградската болница.  Настанен е в отделението по психиатрия.

Обсадата на дома му в Черниче продължи цели 21 часа. Васил се барикадира към 17 часа вчера, след като преби баща си. Драмата се разиграла пред очите на съседи, които се обадили на полицията. Съпругата му пък взела децата и отишла при майка си в съседното село Крупник.

Пред къщата му цяла нощ дежуриха униформени, които периодично правеха опити да преговарят с него и да го заставят да се предаде. Той обаче им отвръщал с псувни и ругатни и останал заключен в къщата си.

Тази сутрин съседка го видяла в двора с черен пистолет в ръка. Разходил се за няколко минути, след което се прибрал и залостил вратата. Полицаите се опасяваха той да не посегне на себе си или на други хора. Районът бе отцепен и заграден с полицейски ленти още от центъра на селото. В операцията участваха над 20 полицаи и спецчасти.

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
Георги Рачев пред ПИК TV: Затопляне, валежи и наднормени температури в края на януари (ВИДЕО) Георги Рачев пред ПИК TV: Затопляне, валежи и наднормени температури в края на януари (ВИДЕО)
ново
Днес: 1
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК