ГОРЕЩО
РЕВОЛЮЦИЯТА ИЗЯЖДА ДЕЦАТА СИ! Ето какъв е най-големият СТРАХ на Румен Радев от метежите
Кападокия се превърна в снимачна площадка на български филм за борбата с множествена склероза
ГОРЕЩ КОМЕНТАР! Протестът е опорочен не от вандали, а от шарлатани. И това е по-гнусно
СУПЕР ШОУ! Колтуклиева подгони Киро из коридорите на Съдебната палата. Пита го чуват ли се с Борисов (ВИДЕО)
Нидал Алгафари пред ПИК TV: Само от ТОЗИ ЧОВЕК зависи дали ще има предсрочни избори. Политиката се опростачи, а младите стават жертва на манипулации (ВИДЕО)
ЧАС ПИК
Собственик на магазин търси помощ за залавянето на крадци: Гепили скъп калъф за телефон (снимки)
6499
на 08.10.2015
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Двама изкусни крадци подмамиха продавачка и откраднаха скъп калъф за телефон от магазин на централната бургаска ул. „Богориди”, съобщава собственикът на магазина до "Флагман".
препоръчано
Мъжете влезли заедно, но вътре се разделили. Единият разсейвал продавачката, като я разпитвал за всевъзможни неща, а другият свил най-скъпия калъф за телефон в магазина.

„Тази вечер тези крадливи чичковци откраднаха доста скъп калъф за телефон от магазин за аксесоари на ул. „Богориди” в Бургас! Желаем да предпазим други колеги от ръцете на тези двамата”, пише в сигнала.



