ГОРЕЩО
УНИКАЛНО ШОУ! Бабка по чехли случайно видя Асен Василев на площада и му открадна шоуто пред медиите (ВИДЕО)
САМО В ПИК TV! Цветанка Андреева: Mоделът "Желязков", който е изразител на т.нар. модел "Пеевски-ГЕРБ", всъщност е едно успешно управление (ВИДЕО)
СКАНДАЛ! МВР събира данните на членовете на секционните избирателни комисии (ДОКУМЕНТИ)
ОТВЪД ЗДРАВИЯ РАЗУМ: "ПЕТРОХАН" като ЛАКМУС ЗА ДИАГНОЗАТА на "умните и красивите", които вярват на всичко, освен на фактите
АРЕСТИТЕ НА ДЕЧЕВ ЗА "ЧЕСТНИ ИЗБОРИ": Служебните поръчкови министри извършват банални действия в полза на своята загиваща структура от НПО пионки
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
На фона на тревожните данни за разпространението на коронавирусната инфекция собствениците на нощни заведения ще проведат национално събрание, съобщава Нова телевизия.
препоръчано
Те ще обсъждат какви мерки да предприемат, след като голяма част от дискотеките в страната затвориха врати.
Срещата беше предвидена и преди затягането на мерките. На нея трябва да стане ясно и дали собствениците планират протестни действия.
Варна също затваря нощните заведения, вижте и другите мерки
21697
на 26.10.2020
И Русе затваря нощните си заведения
8094
на 26.10.2020
Щабът в Пловдив се отказа да затваря нощните заведения
10154
на 26.10.2020
Затварят за две седмици нощните заведения в Благоевградско
11107
на 25.10.2020


