BG EN

Сова Харис: Половината софиянци приемат блокирането на улици от протеста

ЧАС ПИК

Сова Харис: Половината софиянци приемат блокирането на улици от протеста

5111
на 12.10.2013
Сова Харис: Половината софиянци приемат блокирането на улици от протеста
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Софиянци са разделени по равно в отговорите си на въпроса - "Одобрявате ли блокирането на централни улици, булеварди и кръстовища като форма на протест?. Това показва социологическо проучване на агенция "Сова Харис", цитирано от БТА. То е направено по поръчка на групата "София без блокади". Тя се бори срещу затварянето на кръстовища и булеварди от протестиращите граждани.

препоръчано

 

Почти същото е съотношението при отговорилите на въпроса: "Одобрявате ли използването на вувузели, свирки и тъпани като изразни средства в протестите?" От 10 софиянци 9 са убедени, че протестите трябва да се организират по законно установения ред.

Експресното телефонно проучване е направено на 30 септември и на 1 октомври сред 677 пълнолетни жители на София. 

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК: Ето го ексклузивния хороскоп на Алена за 20 декември - Раците да внимават как си харчат парите, успехът се усмихва на Девите САМО В ПИК: Ето го ексклузивния хороскоп на Алена за 20 декември - Раците да внимават как си харчат парите, успехът се усмихва на Девите
ПИК TV x
Проф. Георги Рачев с прогноза пред ПИК TV: Променливо време за празниците, дъжд, сняг и захлаждане след Коледа Проф. Георги Рачев с прогноза пред ПИК TV: Променливо време за празниците, дъжд, сняг и захлаждане след Коледа
ново
Днес: 49
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК