BG EN

Соня Колтуклиева ОСТРО към шефа на "Величие": Съдружник ли си на атракциона, на който загина 8-годишния Иван

Акценти

Соня Колтуклиева ОСТРО към шефа на "Величие": Съдружник ли си на атракциона, на който загина 8-годишния Иван

287765
на 24.08.2025
Соня Колтуклиева ОСТРО към шефа на Величие: Съдружник ли си на атракциона, на който загина 8-годишния Иван

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Вчера написах смс на Ивелин Михайлов, господаря на “Величие”. Не ми отговори. Днес му звъннах - не вдигна.

препоръчано

В негов интерес е да изясни това, което масово се разпостранява във Фейсбук. Ивелин прави видеа̀ всеки ден, обича да се показва. Но къде е сега?

“Г-н Михайлов, здравей.

Във Фейсбук се появи информация, че ти си в съдружие със Стефка Иванова Стоименова в “Розета турс”, а тя е инвеститор в “Исторически парк”.
Нейното име нашумя след трагичната смърт на 8-годишното дете от Разлог, загинало край Несебър.

Моля да ми отговориш дали си свързан в бизнес-партньорство със Стефка Стоименова?

Поздрави,
Соня Колтуклиева”

Евелина Стамова, ФБ: Фирмата „Венис Марина“ ЕООД управлява атракциона, на който загина 8-годишното дете. Дружеството е било собственост на Стефка Стоименова, вдовица на разстреляния Веселин Стоименов (Весо Дебелия), познат като финансист на ВИС-2. По-късно Стефка прехвърля фирмата на дъщеря си. Любопитен факт за Стефка е, че е сред големите инвеститори в „Исторически парк“ и притежава фирма „Розета Турс“ АД заедно с Ивелин Михайлов, известен още като Фараона от Неофит Рилски.”

Соня Колтуклиева

Сподели:
Бомба x
ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ПЕТЪК: Скорпионите да не пътуват, Стрелците да обърнат внимание на семейството ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ПЕТЪК: Скорпионите да не пътуват, Стрелците да обърнат внимание на семейството
ПИК TV x
ЕДИНСТВЕНО В ПИК TV! Виктор Димчев: ППДБ си смениха дилъра, казва се Румен Радев. Готви се гражданска война с кръвопролития и жертви. Кандидатите на ГЕРБ за Дондуков 2 може да са само Христо Стоичков и Лили Иванова (ВИДЕО) ЕДИНСТВЕНО В ПИК TV! Виктор Димчев: ППДБ си смениха дилъра, казва се Румен Радев. Готви се гражданска война с кръвопролития и жертви. Кандидатите на ГЕРБ за "Дондуков" 2 може да са само Христо Стоичков и Лили Иванова (ВИДЕО)
ново
Днес: 105
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК