ГОРЕЩО
КРАЙ НА ИЗМИСЛИЦИТЕ! Мотористи заснели овчаря, който откри кемпера с труповете на Калушев, Златков и 15-годишния Макулев (ВИДЕО)
МИСТЕРИЯ БЕЗ АНАЛОГ: Калушев ПОЛУЧАВАЛ СТОТИЦИ ХИЛЯДИ от родители на деца, които обучавал
Ще носи ли Борислав Сандов отговорност за договора, легитимирал паравоенната структура край Петрохан?
Вижте ПЪРВАТА РЕАКЦИЯ на бащата на 15-годишния Александър Макулев, открит мъртъв в кемпера на Калушев (СНИМКА)
Ето го кемпера, в който намериха мъртви Ивайло Калушев и двамата младежи (СНИМКА)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Състав на Софийски градски съд ще заседава по делото за престъпления по служба с цел облага срещу Мирчо Петков и други обвиняеми, съобщи "Фокус".
препоръчано
Те са обвиняеми по чл. 282 – 283а от НК за престъпления с цел облага. Делото е за източването на Държавния резерв, по което подсъдими са Мирчо Петков-Мирчо Циганина, бившите директори на резерва Станислав Тупаров и Васил Цуканов, както и още шестима души.
Те отговарят по обвинение на прокуратурата, че с изнасянето на няколко хиляди тона зърно, са допуснали държавата да бъде ощетена с над 20 млн. лв.
Началото на съдебното заседание е 13:30 часа.
Задържаха под стража британец, извършил хулигански действия на летището в София
14123
преди 17 часа
Условна присъда за подпалвач в Хасково
17431
на 07.02.2026


