ГОРЕЩО
ГОРЕЩО В ПИК: Стана ясно кой от ПП е гласувал против РАЗВОДА с ДБ - той ли ще е следващата жертва на Асен Василев?
Човек на Радев с горещ коментар за драмите в ППДБ - защо се стигна до разделението
УЧРЕДИТЕЛ НА ДСБ УДАРИ ППДБ: Да не гласуваш за Михаела Доцова не е героизъм, а гаменство. Костов и Соколов не биха го направили
УЖАСЪТ НЯМА КРАЙ! Свлачището, отнесло пътя Смолян – Пампорово, е активно - чуват се страховити пропуквания
ПЕРНАХА ЯКО знаков бос от пернишкия ъндърграунд. Ето какво взеха на Драгановеца
БЪЛГАРИЯ ДНЕС
Софиянски за Панамагейт: Искаха да ударят руснаците, а удариха себе си
13971
на 12.04.2016
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Искаха да ударят руснаците, а удариха себе си. Путин е непоклатим. Не толкова големите обороти са причина са офшорните сметки, а желанието за анонимност. Това заяви бившият служебен премиер Стефан Софиянски в ефира на БНТ по повод "Панамските документи".
препоръчано
Например Камерън извади и показа, че си е платил данъците, каза още той. Според него офшорките са част от икономическия пейзаж.
"Не бих го използвал никога", каза още той и добави, че не го е и правил. "Винаги съм бил повече прагматик, отколкото политик. Трябва да се гледа на нея като на работа", заяви Софиянски.
Батков проговори за офшорките и Панамагейт, ето какво каза
9109
на 11.04.2016


