ГОРЕЩО
ВЛАСТТА С ВАЖНИ НАЗНАЧЕНИЯ: Нови ръководители на НАП и Държавна агенция “Разузнаване“
Унижиха ППДБ заради мотаeнето им за президентските избори: Когато настъпиш една и съща мотика сто пъти, не е виновна мафията. Некадърност се нарича
ГОРЕЩ ВЪПРОС: Къде е "Правосъдие за всеки"? Ако Васко от "Калашниците" беше убил куче, пред Съдебната палата щеше да е пълно с гневни протестиращи
Сравниха със земята бившия министър Емил Дечев заради тв изцепка: Явно така и не е разбрал какво прави в МВР
САМО В ПИК! Бившият министър Даниела Везиева с ТОП АНАЛИЗ - ще овладее ли правителството свръхдефицита и какви трябва да са следващите стъпки
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Кметът на София Йорднка Фандъкова нареди екип на Дирекция "Аварийна помощ и превенция“ да достави минерална вода на четири населени места от община Лом, които останаха без вода.
препоръчано
Общо 7000 бутилки от 1,5 литра минерална вода ще бъдат доставени днес в селата Замфир, Добри дол, Сливата и Орсоя. Водата е предоставена като дарение от различни компании.
Екипът на Столичната община работи в координация с община Лом за разпределянето на минералната вода на най-нуждаещите се, съобщиха от "Московска“ 33.
свързани новини
БЕДСТВЕНО ПОЛОЖЕНИЕ! Лом все още е без вода
12434
на 19.10.2018
Обявиха бедствено положение в Лом, градът остана без вода
12475
на 18.10.2018
От вчера Лом е в бедствено положение в Лом, заради авария на водопровод, чието отстраняване ще отнеме близо седмица. Аварията възниква в понеделник и е на довеждащия водопровод.


