ГОРЕЩО
Александър Йорданов с ШАМАР срещу Терзиев: Финансира паравоенна група от яко въоръжени лица, а половин година не може да се справи с боклука на София
МРЪСЕН СЦЕНАРИЙ! Ето как ППДБ опитаха да направят ПРЕВРАТ в "Детска хирургия" в МБАЛ "Св. Анна“-Варна. Заплатите на "унизително заплатените" напуснали лекари – над 10 бона! (ДОКУМЕНТИ)
САМО В ПИК! Ето какво се е случило след клипа на Божанков от бюфета на НС - хората на Костадинов си тръгнали гладни (ВИДЕО)
ШОКИРАЩО! Ето я историята на 8-годишния Леон, живял с „лама“ Калушев в хижата на ужасите "Петрохан"
Елен Колева проговори за покойния Калин Терзийски. Ето какво разкри бившата муза на писателя
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Дядо и внуче са се изгубили в гората край Пампорово снощи. Пет часа е продължила спасителната операция, в която са участвали полицаи, планински спасители и служители на пожарната.
препоръчано
Двамата са открити в добро състояние около 22.00 часа през нощта. Те са се загубили в дере край пистата, съобщава БТА.
Сигналът за заблудените туристи е получен около 17 часа вчера.
Дядото и 11-годишното му внуче се заблудили тръгвайки по пистата от връх Снежанка към Смолянски езера. Двамата решили да се приберат пеша към хотела си в местността Смолянски езера.
През цялото време е поддържана телефонна връзка с изгубените, тъй като мобилният им телефон е бил зареден и в покритие.
Седем села в Хасковско искат нови здравни служби
8549
преди 11 часа
Ремонтират жп гарата във Варна
8728
преди 11 часа
С повишено ниво са реките в област Смолян заради валежите и снеготопенето
6338
преди 13 часа
Служители на КАТ върнаха изгубени от възрастен мъж 480 евро
9159
преди 15 часа


