ГОРЕЩО
НА ВНИМАНИЕТО НА НАП И МВР! Даскалицата-русофилка Янка Такева върти имотни далавери с бащата на варненския кмет Благомир Коцев
НЕВИЖДАН СРАМ: Четирима души слушат Иво Аръков на турне за 250 хил. евро (СНИМКИ)
СКАНДАЛ! Служебната власт легитимира шпицкомандите на професионалните протестъри - Гошо Боеца прекарва повече време в министерствата, отколкото самите министри (СНИМКИ)
ПРЕДИЗБОРНА МАТЕМАТИКА: Мишо Константинов изчисли възможно ли е правителство след 19 април и попари мечтите на новобранците от Д2
САМОДЕЙНИ ПОСТАНОВКИ: Лъжа е, че Пепи Еврото е задържан в Сърбия - той не е припарвал там, а МВР разиграва ЕВТИН театър
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Спас Делев беше титуляр и получи жълт картон при загубата на Погон (Шчечин) с 1:4 като гост срещу Корона (Келце) в среща от 17-ия кръг на полското първенство.
Българският национал остана на терена през всичките 90 минути и получи официално предупреждение малко повече от четвърт час преди края.
Ваня Маркович и Набил Анкур направиха резултата 2:0 още до почивката, а голмайсторите за домакините през втората част отново бяха Маркович и Анкур. Почетното попадение в полза на гостите падна в последните секунди и беше дело на Матеуш Матрас. След това поражение Погон се намира на шесто място в класирането с актив от 24 точки.
препоръчано
свързани новини
Спас Делев избухна с два гола в Полша
11582
на 29.10.2016


