ГОРЕЩО
ОТ ПОСЛЕДНИТЕ МИНУТИ: Прокуратурата иска постоянно задържане за Васил и Траян от "Калашниците"
ГОРЕЩО В ПИК TV! Радев привика на среща отговорните за пътната безопасност - поканен е и Васил Терзиев: Никаква милост към джигитите! (ВИДЕО)
СПЕШНО ПРИ Д-Р ГЪЛЪБОВА: В "Да, България" тотално изплискаха легена - толкова АБСУРДНО ВИДЕО скоро не сте гледали
Спешна среща при Радев заради пътната безопасност у нас
ИЗВЪНРЕДНО: Георги Кандев напуска МВР
Америка
"Спейс Екс" изстреля успешно първия си космически кораб на оперативна мисия
14501
на 16.11.2020
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Капсулата "Дракон" беше изстреляна с ракета "Фалкон 9" в 19:27 ч. източноамериканско време (02:27 ч. българско време) от космическия център "Кенеди" на НАСА в Кейп Канаверал във Флорида.
препоръчано
"Спейс Екс" транспортира астронавти на НАСА до Международната космическа станция. По този начин се слага край на девет години на зависимост на космическата агенция на Съединените щати от Русия, след като американските совалки бяха извадени от експлоатация.
На борда на капсулата "Дракон" са трима американци и един японец. Това са командирът Майк Хопкинс и още двама американци - Виктор Глоувър и Шанън Уокър, единствената жена от мисията. Четвъртият астронавт на борда е японецът Соичи Ногучи.
свързани новини
Екипажът на "Спейс Екс" се готви за завръщане на Земята
18332
на 02.08.2020
Тръмп призова Иран и Израел да спрат размяната на удари
6113
преди 10 часа
СЕРИОЗНО ПРЕДУПРЕЖДЕНИЕ: Има реален риск от ескалация на войната в Украйна
100799
на 07.06.2026
Стивън Спилбърг е убеден, че контактът с извънземни е въпрос на време
9603
на 05.06.2026


