ГОРЕЩО
Шкварек го разобличи: Иво Мирчев направи открит плонж в няколко студиа към новия скут, в който копнее да скочи
Виктор Димчев С ЕКШЪН АНАЛИЗ за ПИК TV: ГЕРБ и ДПС-Ново начало ще бъдат значим фактор и при следващи избори. ППДБ ще трябва да работят с тях (ВИДЕО)
ШАШ И ПАНИКА: Голямо шубе подгони ПП, Денков кандърдисва Радев да не скача на избори
СЕНЗАЦИОННА ВЕРСИЯ! Оставката на правителството спря създаването на протестна партия, която да служи като патерица на ППДБ и Румен Радев
БЕЗ ПАНИКА: Спират 6-и блок на АЕЦ "Козлодуй" за отстраняване на дефект
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Скандал с неправилно използване на сперма разтресе Холандия, предаде Би Би Си.
От център за инвитро оплождане към университет в централния град Утрехт признаха, че са допуснали процедурна грешка.
Заявлението на медиците е отговор на публикации в местни издания. В медии от западноевропейската държава се появи информация, че 26 пациентки са получили семенна течност от един и същ донор, а не от техните партньори.
препоръчано
Медията припомня, че живееща в Сингапур китайка осъди инвитро клиника в азиатската страна през 2012 г. Жената роди дете с негроидни черти, въпреки че нейният съпруг е европеец.
свързани новини
Донор на сперма направил 1000 деца за 10 години
12476
на 11.10.2016


