BG EN

Спецпрокуратурата и ГДБОП потвърдиха сигнала на ПИК: Удариха наркогрупа в София и областта, 14 са задържани

ГОРЕЩО
Крими

Спецпрокуратурата и ГДБОП потвърдиха сигнала на ПИК: Удариха наркогрупа в София и областта, 14 са задържани

44168
на 29.11.2019
Спецпрокуратурата и ГДБОП потвърдиха сигнала на ПИК: Удариха наркогрупа в София и областта, 14 са задържани
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Специализираната прокуратура и ГДБОП извършват действия по разследването на организирана престъпна група за разпространение на наркотици в София и областта, съобщиха официално от там.

препоръчано

Както ПИК първо разкри, Нови Искър бе блокиран в ранния следобед от жандармерия и полиция, на всички изходи има бусове и джипове на жандармерията, а в града се забелязват и други джипове.

До момента на територията на столицата, Перник, Нови Искър, Мировяне и Требич са претърсени са 18 адреса и 6 автомобила, намерени и иззети са стотици дози амфетамини и марихуана, подготвени за продажба на черния
пазар, става ясно от съобщението на прокуратурата. Количеството наркотични вещества е в процес на установяване. Задържани по Закона за МВР за срок до 24 часа са 14 лица, като е възможно броят им да се увеличи.

Предстои да се определи на кои от тях ще бъдат повдигнати обвинения. Действията по разследването продължават.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 14 юли - добри възможности за печалба за Стрелците, претенциите на околните идват в повече на Козирозите САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 14 юли - добри възможности за печалба за Стрелците, претенциите на околните идват в повече на Козирозите
ПИК TV x
Георги Харизанов пред ПИК TV: Байдън отвори границата, наркокартелите заляха света с фентанил и вече са по-силни от цели държави! (ВИДЕО) Георги Харизанов пред ПИК TV: Байдън отвори границата, наркокартелите заляха света с фентанил и вече са по-силни от цели държави! (ВИДЕО)
ново
Днес: 7
горещо
hot
най-четени новини в момента