BG EN

Спипаха двама македонци край Златарево с марихуана за близо 200 бона

Крими

Спипаха двама македонци край Златарево с марихуана за близо 200 бона

10739
на 02.03.2017
Спипаха двама македонци край Златарево с марихуана за близо 200 бона
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Задържаха македонски граждани за контрабанда на 45 килограма марихуана. Снощи около 22.30 часа близо до ГКПП-Златарево край петричкото село Габрене са арестувани двама македонци - А.С. (на 36 години) и О.С. (на 34 години). В големи чанти мъжете носели зелена тревна маса, която, при извършения тест, реагирала на марихуана. Общото количество на наркотика е 44,352 килограма, на стойност 177 408 лв.

препоръчано

Окръжна прокуратура – Благоевград привлече двамата чужди граждани в качеството на обвиняеми за контрабанда на наркотични вещества и незаконно преминаване на държавна граница през неопределени за това места. С постановление на прокурор обвиняемите са задържани до 72 часа.

Предстои държавното обвинение да внесе в съда искане за постоянна мярка за неотклонение „Задържане под стража“ спрямо македонските граждани.

Разследването на случая продължава.

Сподели:
Бомба x
ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ПЕТЪК: Скорпионите да не пътуват, Стрелците да обърнат внимание на семейството ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ПЕТЪК: Скорпионите да не пътуват, Стрелците да обърнат внимание на семейството
ПИК TV x
ЕДИНСТВЕНО В ПИК TV! Виктор Димчев: ППДБ си смениха дилъра, казва се Румен Радев. Готви се гражданска война с кръвопролития и жертви. Кандидатите на ГЕРБ за Дондуков 2 може да са само Христо Стоичков и Лили Иванова (ВИДЕО) ЕДИНСТВЕНО В ПИК TV! Виктор Димчев: ППДБ си смениха дилъра, казва се Румен Радев. Готви се гражданска война с кръвопролития и жертви. Кандидатите на ГЕРБ за "Дондуков" 2 може да са само Христо Стоичков и Лили Иванова (ВИДЕО)
ново
Днес: 2
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК