BG EN

Спипаха двама от ДАНС в наркомрежа

Крими

Спипаха двама от ДАНС в наркомрежа

24127
на 18.07.2016
Спипаха двама от ДАНС в наркомрежа
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Разследват двама служители от ДАНС във Велико Търново за участие в търговия с наркотици. Това се заговори усилено в понеделник в старата столица.

препоръчано

Според мълвата наркомрежата в службата била разбита лично от нейния началник Тихомир Солаков. След това замесените в пласирането на дрога специални агенти били наблюдавани и подслушвани в продължение на месеци. В установяване участието им в наркоканали били ангажирани служители от Дирекция "Вътрешна сигурност" на ДАНС.


След като били събрани достатъчно доказателства, на двамата агенти бил отнет допускът им за работа със секретна информация. Те не са арестувани, но тепърва вероятно ще бъдат дисциплинарно уволнени.

"Не съм оторизиран да давам информация на медиите. Обърнете се към пресцентъра на агенцията", каза лаконичко пред журналисти Тихомир Солаков като нито потвърди, нито отрече информацията.

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
ПИК TV! Адвокат Станислав Станев: Обидно ми е, че Теодора Георгиева очаква да повярваме на глупостите й (ВИДЕО) ПИК TV! Адвокат Станислав Станев: Обидно ми е, че Теодора Георгиева очаква да повярваме на глупостите й (ВИДЕО)
ново
Днес: 57
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК