BG EN

Спипаха дрогиран германец зад волана

Крими

Спипаха дрогиран германец зад волана

7507
на 27.09.2022
Спипаха дрогиран германец зад волана
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Полицаи от УП-Балван са засекли на 26 септември дрогиран водач зад волана. В района на село Самоводене е извършена проверка на лек автомобил «БМВ», управляван от 43-годишен немски гражданин, живущ в с. Никюп.

препоръчано

При проверка за употреба на наркотични вещества, апаратът е отчел положителна реакция на канабис. Той е дал кръвна проба за химичен анализ. При последвала проверка в дома му е намерена и иззета растителна маса, с тегло около 50 грама, която при полеви наркотест е реагирала на канабис. По случая е образувано досъдебно производство.

Водач, употребил алкохол установиха служители на Пътна полиция-Велико Търново. На 26 септември в 06,15 ч. в областния град е извършена проверка на лек автомобил «Пежо», управляван от 53-годишен местен жител. При теста на шофьора за употреба на алкохол, апаратът е отчел 1,33 промила. Той е дал кръвна проба за химичен анализ. По случая е образувана преписка.
 
 

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първата събота на декември: Овенът да се готви за никулденски купон, но да пази здравето си. Лъвът да не харчи излишно САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първата събота на декември: Овенът да се готви за никулденски купон, но да пази здравето си. Лъвът да не харчи излишно
ПИК TV x
Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО) Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО)
ново
Днес: 92
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК