BG EN

Спипаха младежи с близо 3 грама хашиш

Крими

Спипаха младежи с близо 3 грама хашиш

4031
на 02.06.2013
Спипаха младежи с близо 3 грама хашиш
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Трима младежи са задържани в петък за притежание на наркотици.

препоръчано

Около 17:00 ч. при рутинна проверка в Триводици бил спрян лек автомобил "Фолксваген". С колата се придвижвали Ю.Н. /22 г./ от споменатото село и двама младежи от Стамболийски - Й.У. /19 г./ и известният на полицията Д.С. /19 г./. При личен обиск от момчетата е иззет хашиш с общо тегло 2,565 грама.

Тримата са задържани за едно денонощие.

 

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
САМО В ПИК TV! Топ прогнозата на проф. Георги Рачев за февруари: Месецът ще бъде с 3 до 5 градуса по-топъл от нормалното, но във вторник и сряда... (ВИДЕО) САМО В ПИК TV! Топ прогнозата на проф. Георги Рачев за февруари: Месецът ще бъде с 3 до 5 градуса по-топъл от нормалното, но във вторник и сряда... (ВИДЕО)
ново
Днес: 23
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК